
Endgame Gear
M4 Wireless
From $124.99 at MaxGaming
Price comparison
Price history
Loading chart…
Specifications
| Sensor | PAW3950 |
| Max DPI | 30000 DPI |
| Min DPI | 50 DPI |
| Weight | 49 g |
| Connection | USB-C, 2.4GHz |
| Wireless | Yes |
| Shape | symmetrical |
| Grip styles | claw, fingertip, palm |
| Buttons | 5 |
| RGB | No |
| Colors | black, white |
| Dimensions (L×W×H mm) | 122 × 67 × 38 mm |
