
Glorious
Model O 2 Wireless
From $99.99 at Amazon
Price comparison
Price history
Loading chart…
Specifications
| Sensor | BAMF 2.0 |
| Max DPI | 26000 DPI |
| Min DPI | 200 DPI |
| Weight | 68 g |
| Connection | USB-C, 2.4GHz, Bluetooth |
| Wireless | Yes |
| Shape | symmetrical |
| Grip styles | claw, fingertip, palm |
| Buttons | 6 |
| RGB | Yes |
| Colors | matte black, matte white |
| Dimensions (L×W×H mm) | 120 × 63 × 37 mm |
