
Logitech
G Pro X Superlight 2
From $154.99 at Newegg
Price comparison
Price history
Loading chart…
Specifications
| Sensor | HERO 25K |
| Max DPI | 32000 DPI |
| Min DPI | 100 DPI |
| Weight | 60 g |
| Connection | USB-C, 2.4GHz |
| Wireless | Yes |
| Shape | symmetrical |
| Grip styles | claw, fingertip |
| Buttons | 5 |
| RGB | No |
| Colors | black, white, magenta |
| Dimensions (L×W×H mm) | 125 × 63.5 × 40 mm |
