
Razer
DeathAdder V3 Pro
From $149.99 at Amazon
Price comparison
Price history
Loading chart…
Specifications
| Sensor | Focus Pro 30K |
| Max DPI | 30000 DPI |
| Min DPI | 100 DPI |
| Weight | 63 g |
| Connection | USB-C, 2.4GHz |
| Wireless | Yes |
| Shape | ergonomic right-hand |
| Grip styles | palm, claw |
| Buttons | 5 |
| RGB | No |
| Colors | black, white |
| Dimensions (L×W×H mm) | 128 × 68 × 44 mm |
