
Razer
Viper V3 Pro
From $159.99 at Amazon
Price comparison
Price history
Loading chart…
Specifications
| Sensor | Focus Pro 30K |
| Max DPI | 35000 DPI |
| Min DPI | 100 DPI |
| Weight | 54 g |
| Connection | USB-C, 2.4GHz |
| Wireless | Yes |
| Shape | symmetrical |
| Grip styles | claw, fingertip |
| Buttons | 6 |
| RGB | No |
| Colors | black, white |
| Dimensions (L×W×H mm) | 127.1 × 63.9 × 39.9 mm |
