
Pulsar
Saturn Pro XL
From $49.95 at Pulsar
Price comparison
Price history
Loading chart…
Specifications
| Material | cloth |
| Surface | speed |
| Size class | XL |
| Dimensions | 490 × 420 × 4 mm |
| Thickness | 4 mm |
| Stitched edges | Yes |
| RGB | No |
| Colors | black, white, blue |

Pulsar
From $49.95 at Pulsar
| Material | cloth |
| Surface | speed |
| Size class | XL |
| Dimensions | 490 × 420 × 4 mm |
| Thickness | 4 mm |
| Stitched edges | Yes |
| RGB | No |
| Colors | black, white, blue |