
Skypad
Aim Glass XL
From $119.99 at Amazon
Price comparison
Price history
Loading chart…
Specifications
| Material | glass |
| Surface | speed |
| Size class | XL |
| Dimensions | 500 × 400 × 5 mm |
| Thickness | 5 mm |
| Stitched edges | No |
| RGB | No |
| Colors | white, black |

Skypad
From $119.99 at Amazon
| Material | glass |
| Surface | speed |
| Size class | XL |
| Dimensions | 500 × 400 × 5 mm |
| Thickness | 5 mm |
| Stitched edges | No |
| RGB | No |
| Colors | white, black |